Dni Kłodzka

Dni Kłodzka - Tydzień Kultury Pogranicza (maj/czerwiec) to impreza uważana za jedno z najważniejszych wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych w Kłodzku.

Składają się na nią wystawy, targi staroci, wernisaże, koncerty muzyki poważnej i rozrywkowej, zawody sportowe a także szereg innych atrakcji, m.in. wesołe miasteczko, letnie lodowisko, pokaz tańca towarzyskiego, kiermasz książki używanej, wystawa psów, kotów i gryzoni.

Organizowane są więc wernisaże rękodzieła i fotografii artystów polskich i czeskich, koncerty muzyczne (podczas imprezy wystąpiły już m.in. zespoły: Requiem z Czech, Copenhagen Chamber Ensemble z Danii, Makowiecki Band, Feel), turniej piłki nożnej, turniej w siatkówce plażowej, zawody strzeleckie, Minimaraton Kłodzki, Mistrzostwa Kłodzka Amatorów w tenisie ziemnym i wiele innych.

Dodaj opinię

Warto sfilmować Dni Kłodzka, zająć się tym może firma KM Studio filmowanie wesel Wrocław

Dni Kłodzka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dni Kłodzka, zobacz gdzie w Kłodzku zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dni Kłodzka.
  • 57-300 Kłodzko
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dni Kłodzka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij